TV Gids

donderdag, 03 september

Sport 1 Select

  1. 12:30 ATP World Uncovered Nu op Sport1
  2. 13:00 Samenvatting: Real Madrid - Real Betis Nu op Sport1
  3. 13:15 Samenvatting: Sevilla - Atlético Madrid Nu op Sport1
  4. 13:30 Samenvatting: Benfica - Moreirense Nu op Sport1
  5. 13:40 Samenvatting: Eibar - Athletic Club Nu op Sport1
  6. 13:50 Samenvatting: Valencia - Deportivo Nu op Sport1
  7. 14:00 live M2M Russian Open Nu op Sport1
  8. 17:00 Samenvatting: Derby County - Leeds United Nu op Sport1
  9. 17:10 Samenvatting: Real Sociedad - Sporting Gijon Nu op Sport1
  10. 17:25 FIFA Futbol Mundial Nu op Sport1
  11. 17:55 live EK 2016 Kwalificatie: Azerbeidzjan - Kroatië Nu op Sport1
  12. 20:00 Samenvatting: Villarreal - Espanyol Nu op Sport1
  13. 20:15 Samenvatting: Barcelona - Málaga Nu op Sport1
  14. 20:35 live EK 2016 Kwalificatie: Turkije - Letland Nu op Sport1
  15. 22:40 EK Kwalificatie Hoogtepunten, do 3 september Nu op Sport1
  16. 23:40 Samenvatting: Eibar - Athletic Club Nu op Sport1
  17. 23:50 Samenvatting: Valencia - Deportivo Nu op Sport1
  18. 00:00 KRC Genk - Sporting Charleroi Nu op Sport1
  19. 01:45 Villarreal - Espanyol Nu op Sport1
  20. 03:30 FC Barcelona - Málaga CF Nu op Sport1

Sport 1 Voetbal

  1. 12:30 Football League Show Nu op Sport1
  2. 13:00 Primera Division Hoogtepunten Nu op Sport1
  3. 14:00 Sport1 Goals Nu op Sport1
  4. 15:00 Sevilla FC - Atlético Madrid Nu op Sport1
  5. 16:45 FC Barcelona - Málaga CF Nu op Sport1
  6. 18:30 UEFA Champions League Hoogtepunten, di 25 augustus Nu op Sport1
  7. 19:00 UEFA Champions League Hoogtepunten, wo 26 augustus Nu op Sport1
  8. 19:30 FIFA Futbol Mundial Nu op Sport1
  9. 20:00 Samenvatting: Real Madrid - Real Betis Nu op Sport1
  10. 20:15 Samenvatting: Blackburn Rovers - Bolton Wanderers Nu op Sport1
  11. 20:25 Samenvatting: Derby County - Leeds United Nu op Sport1
  12. 20:35 live EK 2016 Kwalificatie: België - Bosnië-Herzegovina Nu op Sport1
  13. 22:40 Samenvatting: Benfica - Moreirense Nu op Sport1
  14. 22:50 Samenvatting: Eibar - Athletic Club Nu op Sport1
  15. 23:00 Primera Division Hoogtepunten Nu op Sport1
  16. 00:00 SL Benfica - Moreirense FC Nu op Sport1
  17. 01:45 SD Eibar - Athletic Club Nu op Sport1
  18. 03:30 KVC Westerlo - RSC Anderlecht Nu op Sport1

Sport 1 Golf

  1. 11:00 D+D Real Czech Masters Nu op Sport1
  2. 13:00 Prostate Cancer Uk Scottish Senior Open Hoogtepunten Nu op Sport1
  3. 14:00 live M2M Russian Open Nu op Sport1
  4. 17:00 LPGA: Yokohama Tire LPGA Classic Nu op Sport1
  5. 18:30 Challenge Tour Series Nu op Sport1
  6. 19:00 Dick's Sporting Goods Open Hoogtepunten (Champions Tour) Nu op Sport1
  7. 20:00 Golfing World Nu op Sport1
  8. 21:00 M2M Russian Open Nu op Sport1
  9. 00:00 Golfing World Nu op Sport1
  10. 01:00 Perth International Nu op Sport1

Sport 1 Racing

  1. 12:00 Formule 1: GP van Monaco, Race (herhaling) Nu op Sport1
  2. 14:00 IndyCar: GoPro Grand Prix of Sonoma Nu op Sport1
  3. 16:00 Dtm 2015: Moscow Raceway Highlights Nu op Sport1
  4. 17:00 Gp3 2015: Belgie Highlights Nu op Sport1
  5. 18:00 Formule 1: GP van België, Kwalificatie (Samenvatting) Nu op Sport1
  6. 18:30 Formule 1: GP van België, Race (Samenvatting) Nu op Sport1
  7. 19:00 IndyCar :GoPro Grand Prix of Sonoma (Hoogtepunten) Nu op Sport1
  8. 20:00 The Inside Line Nu op Sport1
  9. 20:30 GP Confidential Nu op Sport1
  10. 21:00 WEC: 6 Hours Of Nürburgring Nu op Sport1
  11. 22:00 Nascar Xfinity Cup: Road America 180 (Hoogtepunten) Nu op Sport1
  12. 23:00 Nascar Truck Cup: Chevy Silverado 250 Nu op Sport1
  13. 00:00 Nascar Xfinity Cup: Lilly Diabetes 250 (Hoogtepunten) Nu op Sport1
  14. 01:00 Nascar Truck Cup: Mudsummer Classic (Hoogtepunten) Nu op Sport1
  15. 02:00 Nascar Xfinity Cup: US Cellular 250 (Hoogtepunten) Nu op Sport1
  16. 03:00 Nascar Truck Cup: Pocono Mountains 150 (Hoogtepunten) Nu op Sport1
  17. 04:00 Formule 1: GP van Monaco, Kwalificatie Nu op Sport1

Sport 1 Extra 1

  1. 20:00 live Diamond League: Zurich Nu op Sport1

Sport 1 Extra 2

  1. Geen programmering